makeup

2022-07-23

Autor: Paulina Łukaszek

Share

Co warto wiedzieć zanim umówisz się na profesjonalny makijaż?

Jeśli marzysz o tym by wyglądać pięknie i wyjątkowo, czuć się pewnie podczas ważnej dla Ciebie okoliczności bądź spotkaniu lub po prostu przekonać się co można podkreślić w Twojej urodzie zapraszamy Cię do Glammy Beauty&Mani. Gwarantujemy Ci poświecenie całej uwagi i skupienia, aby makijaż został dopasowany przede wszystkim do Twoich osobistych upodobań, Twojej urody oraz stylizacji. Makijaż będzie taki jaki sobie zażyczysz, a jeżeli nie masz na niego wcześniejszego pomysłu śmiało zaufaj naszej wiedzy, doświadczeniu i zdaj się na naszą inwencję twórczą, obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań abyś wyglądała zjawiskowo.

W makijażu stawiamy głownie na wyeksponowanie oczu, choć zdarzają się klientki u których główną rolę odgrywają usta. W tym przypadku warto wiedzieć iż pomimo używania trwałych pomadek makijaż ust wymaga poprawek podczas długich eventów, zwłaszcza po posiłkach, kiedy część zaaplikowanego koloru ściera się. Kiedy chcesz aby w makijażu podkreślone były usta warto poinformować o tym wcześniej, aby mieć czas zamówić bądź zakupić odpowiedni produkt w salonie bądź drogerii. Wszelkie produkty do makijażu w naszym salonie są dostępne jednie na zamówienie. W makijażu wieczorowym proponujemy wklejenie kępek rzęs lub rzęs na pasku. Kilka kępek potrafi zdziałać cuda i niesamowicie podkreślić oko oraz dodać zalotności spojrzeniu. Po skończonym makijażu twarz zostaje utrwalona fixerem, by przedłużyć trwałość makijażu.

Na wygląd oraz trwałość makijażu wypływa wiele czynników. Aby dobrze wyglądał i trzymał się przez kilka godzin, trzeba zwrócić uwagę na kilka kwestii. Wypisaliśmy je dla was poniżej.

Przed umówioną wizytą wykonaj peeling oraz nałóż nawilżająca maskę, nie zapominając oczywiście o dalszych krokach swojej pielęgnacji. Dzięki temu skóra będzie odświeżona, promienna i dobrze nawilżona, a wykonany makijaż będzie wyglądał znacznie lepiej. Brak peelingu może powodować podkreślenie ewentualnych suchych skórek, podkład może wtedy także zbierać się czy rolować, dlatego to bardzo ważne. Nie sugerujemy wykonywania peelingu tuż przed makijażem w salonie ponieważ skóra może wtedy zaczerwienić się, podrażnić, być bardziej wrażliwa i reaktywna. Jeśli chcesz poprawić wygląd skóry umów się do nas na zabieg dzień lub dwa wcześniej. Jeżeli masz cerę mieszaną, która w strefie T jest skłonna do przetłuszczania się, zaopatrz się wcześniej w bibułki matujące lub puder.

Kilka dni przed makijażem, wykonaj regulację brwi i w razie potrzeby depilację wąsika czy brody. Makijaż ma tendencje do podkreślania włosków. Tutaj również zachęcamy do zaplanowania wcześniejszej wizyty w salonie gdzie możemy wykonać depilację za pomocą pasty cukrowej, wosku bądź wykonać threading, a także regulację czy hennę brwi.

Na wizytę w miarę możliwości przyjdź bez makijażu z wykonaną wcześniej pielęgnacją. Po demakijażu skóra i oczy są zaczerwienione, a także wydłuża to czas usługi. Najlepiej jest kiedy w salonie jedynie odświeżamy cerę i nakładamy bazę pod makijaż.

Jak widać warto zwrócić uwagę na różne kwestie, jednak bez wątpienia dobra pielęgnacja cery to podstawa, aby nasz makijaż był piękniejszy i dłużej się trzymał. Zawsze kiedy masz jakieś pytania skonsultuj je z nami, rozwiejemy wszelkie wątpliwości abyś czuła się w pełni usatysfakcjonowana.